• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

phatchZłoczevia Złoczew pokonała w meczu 12 kolejki grupy czwartej klasy B MUKS Wróblew.

Po 45 minutach było 7:0 dla gospodarzy. Po takim pogromie wróblewianie nie wyszli na drugą połowe. Bramki dla złoczewian strzelili: Marcin Kasiewicz (2), Damian Stasiak (2), Bartek Łakomiak (karny), Tobiasz Wytych (2).
Złoczevia zagrała w skladzie: Brajan Załęcki, Bartosz Łakomiak, Tobiasz Wytych, Przemysław Świątczak, Damian Stasiak, Marcin Kasiewicz, Krystian Kamiński, Maciej Kaczmarek, Przemek Świętczak, Wiktor Krawczyk, Mikołaj Łukomski Łysy. Rezerwowi: Michał Domagała, Marcin Tomaszewski, Kuba Wierucki, Adrian Tomczak.
Prawdziwy pogrom nastąpił w Sieradzu, gdzie Warta II pokonała LKS Tubądzin 14:0. Po 12 kolejkach pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Złoczevia, która w bezpośrednich spotkaniach ma co prawda tyle samo punktów, ale lepszy bilans bramkowy.