• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/infotydz/www/images/stories/15_03/26_patron.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//stories/15_03/26_patron

2015 03 23 15 47 18Kilka dni temu burzenińskie gimnazjum obchodziło Dzień Patrona. Jest nim Mikołaj Kopernik.

Kilka dni temu burzenińskie gimnazjum obchodziło Dzień Patrona szkoły. Jest nim Mikołaj Kopernik.
Na ten dzień uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotowali szereg atrakcji. Pierwszą z nich było wypiekanie pierników. Przygotowaniem i wypiekaniem słodkich pyszności zajęli się uczniowie. Oni też byli autorami wystaw, związanych z patronem szkoły, które można było oglądać w klasach. Na ekspozycjach znalazły się plakaty, rekwizyty, ilustracje i portrety Mikołaja Kopernika. Przygotowane były prezentacje multimedialne i prelekcje.
Święto Patrona było również okazją do ogłoszenia wyników konkursu wiedzy o patronie pod hasłem "Mikołaj Kopernik - nasz wielki astronom".
W trakcie wystąpienia, podczas głównych uroczystości dyrektor szkoły Beata Piotrowska nawiązała do sylwetki Mikołaja Kopernika, jego pracy i osiągnięć oraz przypomniała krótką historię szkoły. W tej części znalazło się także przedstawienie o patronie.

mk

Foto: Publiczne Gimnazjum w Burzeninie/Agnieszka Pawlak

{gallery}/stories/15_03/26_patron{/gallery}

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież