• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 07 12 23 44 00W środę, 11 lipca br. w Wieruszowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji.

Wraz z policją w obchodach uczestniczyli: V-ce Starosta Powiatu Wieruszowskiego – Mirosław Urbaś, Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej Żóraw, Burmistrz Wieruszowa - Rafał Przybył, Przewodniczący Rady Miejskiej – Adam Śpigiel. Byli też przedstawiciele Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” w Łodzi.
Uroczystości odbyły się na placu apelowym wieruszowskiej komendy. Po złożeniu meldunku i przemówieniach wręczono nominację na wyższy stopień i odznaczenia.
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi mianował 11 policjantów na wyższy stopień służbowy. Również Komendant Powiatowy Policji w Wieruszowie mianował 1 policjanta na wyższy stopień służbowy. Ponadto Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi oraz Komendant Powiatowy Policji w Wieruszowie wręczyli dyplom sierżantowi sztabowemu Piotrowi Płachta za zajęcie III miejsca w XII edycji konkursu, na najlepszego policjanta województwa łódzkiego, realizującego zadania z zakresu rozpoznania minersko – pirotechnicznego. Wcześniej w czasie obchodów wojewódzkich w Zgierzu Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi insp. Andrzejem Łapińskim odznaczyli aspiranta Piotra Domala z KPP w Wieruszowie srebrnym medalem za długoletnią służbę - poinformował asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik wieruszowskiej policji.

jm

Foto: policja.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

To już było