• Najlepszy Internet w okolicy!!! Zadzwoń 436564384.

2018 01 09 23 08 08W Zapolicach odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej „Amatorzy Cup”, którego organizatorem był Klub Sportowy Amatorzy Zapolice. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów klubowych, występujących na co dzień w Klasie A i Klasie B: TS Janiszewice, RKS Rychłocice, LZS Wrońsko, LKS Victoria Szadek, KS Unia Sieradz-Męka, LKS Pyszków, LZS Rębieskie, GKS Sędziejowice oraz dwie drużyny gospodarzy - Amatorów Zapolice.

W Zapolicach odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej „Amatorzy Cup”, którego organizatorem był Klub Sportowy Amatorzy Zapolice. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów klubowych, występujących na co dzień w Klasie A i Klasie B: TS Janiszewice, RKS Rychłocice, LZS Wrońsko, LKS Victoria Szadek, KS Unia Sieradz-Męka, LKS Pyszków, LZS Rębieskie, GKS Sędziejowice oraz dwie drużyny gospodarzy - Amatorów Zapolice.
Turniej rozgrywany był w dwóch grupach eliminacyjnych, gdzie cztery pierwsze zespoły uzyskały awans do fazy ćwierćfinałowej. Zwyciężyli Amatorzy Zapolice II, którzy w finale pokonali 4:3 GKS Sędziejowice. W meczu o 3. miejsce Unia Sieradz-Męka wygrała z TS Janiszewice 3:2. Najlepszym zawodnikiem wybrano Adriana Urbaniaka z drużyny GKS Sędziejowice, najlepszym bramkarzem Tomasza Paszkiewicza z Unii Sieradz-Męka, natomiast królem strzelców turnieju został Kamil Jędrasiak (10 bramek) z Amatorów Zapolice II.
Na sali gimnastycznej w Zapolicach kibice mogli przeżywać 10 godzin piłkarskich emocji. W sumie rozegrano 28 meczów, strzelono 148 bramek, a grało ok. 100 zawodników.
- Amatorzy Cup to już trzecia edycja naszego turnieju. Tak jak w poprzednich latach, atmosfera turnieju była naprawdę bardzo towarzyska i przyjazna, co potwierdziły przyjezdne drużyny, a co dla nas – jako organizatorów było niezmiernie miłe. Dało nam to jeszcze większą motywację do działania, aby zorganizować kolejną edycję tej imprezy. Rywalizacja na boisku była wyrównana i momentami bardzo waleczna. Najważniejsze jest to, że nie zabrakło przy tym wszystkim dobrej zabawy i integracji naszego środowiska piłkarskiego z różnych powiatów – mówi Małgorzata Gołębiowska, prezes KS Amatorzy Zapolice.
Nagrody wręczali: Agnieszka Stępień - dyrektor Szkoły Podstawowej w Zapolicach, Janusz Kochelski - przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego oraz Witold Oleszczyk - wójt Gminy Zapolice.
ĆWIERĆFINAŁY:
LZS Wrońsko - GKS Sędziejowice 4:4, pd. 4:5
LKS Victoria Szadek - KS Unia Sieradz-Męka 2:2, pd.3:4
TS Janiszewice - LKS Pyszków 7:2
KS Amatorzy Zapolice I - KS Amatorzy Zapolice II 1:3
PÓŁFINAŁY:
GKS Sędziejowice - TS Janiszewice 3:3, pd. 4:4, karne 3:2
KS Unia Sieradz Męka - KS Amatorzy Zapolice II 0:3
MECZ O 3. MIEJSCE:
TS Janiszewice - KS Unia Sieradz-Męka 2:3
FINAŁ:
GKS Sędziejowice - KS Amatorzy Zapolice II 3:4
Najlepszy zawodnik: Adrian Urbaniak (GKS Sędziejowice)
Najlepszy strzelec: Kamil Jędrasiak (KS Amatorzy Zapolice II)
Najlepszy bramkarz: Tomasz Paszkiewicz (KS Unia Sieradz-Męka).
Materiał nadesłany

Foto: Małgorzata Gołębiowska

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież